Zadaj pytanie

W tym dziale udostępniamy odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące kursu declutteringu i profesjonalnej organizacji przestrzeni Architektura Porządku.

Jeśli nie udało Ci się znaleźć satysfakcjonującej odpowiedzi albo nadal masz wątpliwości, napisz lub zadzwoń do nas!

+48 533 944 124
architekturaporzadku@gmail.com

FAQ

Tak! Przygotowałam go w ten sposób, abyś mogła zacząć działać w branży declutteringu, nawet jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłaś. A jeśli działasz zawodowo już jakiś czas, to będziesz miała możliwość ugruntowania swojej wiedzy i poszerzenia jej.

Zakres kursu online i warsztatów jest inny. Warsztaty są uzupełnieniem kursu online. Jesli nie działałaś dotąd w branży lepiej zdecydować się na komplet kurs online plus warsztaty.

Tak. Taka możliwość pojawi się na początku 2023 roku. Absolwenci kursu online mają specjalną zniżkę na warsztaty

W małym mieście również mieszkają ludzie, którzy potrzebują tej samej pomocy przy organizacji swoich mieszkań czy odgracenia ich. Poza tym decluttering to usługa, w której wiele rzeczy dla klienta możesz robić zdalnie, dlatego nie ma już aż tak dużego znaczenia fakt miejsca zamieszkania. Pandemia skutecznie zmieniła zasady gry pod tym kątem również w naszej branży.

Jeśli jesteś na tej stronie, to przypuszczam, że szukasz odpowiedzi na jakieś pytania związane z naszą branżą. W kursie nie mówię tylko o tym jak wygląda sam proces, ale o tym jak przygotować ofertę, jak pozyskać klientów czy zrobić właściwą wycenę. Poza tym zyskujesz możliwość otrzymania certyfikatu potwierdzającego Twoje kompetencje zawodowe.

Na platformie udostępnione jest 21h godzin lekcji wideo. Do tego trzeba jeszcze doliczyć czas na wykonanie prac domowych, których jest sporo 🙂 Dostęp do materiałów na platformie masz 12 miesięcy, więc możesz przerabiać kurs w swoim tempie.

Tak! W tym celu właśnie stworzyłam specjalną grupę do bieżącej komunikacji z kursantami, ponieważ wiem, że większość pytań pojawia się w fazie wdrażania, a nie przerabiania kursu.

Po przerobieniu kursu i zaliczeniu zadania certfikacyjnego otrzymasz swój własny certyfikat. W wersji Pro, czyli tej z warsztatami, po: przerobieniu kursu, uczestnictwie w warsztatach i zaliczeniu zadania certfikacyjnego kursant otrzymuje certyfikat, a także zostaje wpisany na publiczną listę kursantów.

Tak, faktura jest wystawiana i wysyłana do Ciebie automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty i zawiera w sobie podatek

Tak! Aby to zrobić wybierz opcję zakupu poprzez Przelewy24 a następnie wybierz opcję Raty – tam możesz dostosować sobie suwakiem warunki płatności dogodne dla Ciebie. Umowa ratalna zawierana jest bezpośrednio z bankiem.