Opinie klientów

Opinie klientów kursu declutteringu i profesjonalnej organizacji przestrzeni są bardzo pozytywne. Uczestnicy kursu chwalą sobie przede wszystkim praktyczne podejście, jasną i zwięzłą formę przekazu oraz możliwość stałego kontaktu z trenerem i innymi uczestnikami kursu. Klienci doceniają również to, że kurs daje im nie tylko wiedzę, ale także inspirację i motywację do zmiany swojego otoczenia i stylu życia.

Ten kurs to absolutny must have w branży DECLUTTERINGU.
Zakres przekazanej wiedzy, uporządkowanie jej, forma i spójność przekazu.

A ponadto rozbudowane moduły, formy wycen i określania budżetów spełnił moje oczekiwania w 100%. Kurs pokazuje jak w profesjonalny sposób podchodzić do usługi declutteringu, pokazuje jej złożoność, daje gotowe wskazówki jak stworzyć swój szablon, by zawsze doprowadzać do profesjonalnej organizacji.

Kurs pozwoli mi inaczej rozmawiać z klientami. Dostałam ogrom wiedzy i motywacji, i to jest naprawdę niesamowite.

Widać, że Agnieszka wie o czym mówi 🙂 Wielkie uznanie za wysiłek jaki włożyłaś w ten Kurs. Z całego serca 💖 dziękuje Ci za to

Paulina

Super kurs. Sama konkretna i praktyczna wiedza. Dobrze się słuchało. Przy okazji utworzyła się fajna i wspierająca społeczność na zamkniętej grupie. Same pozytywy. Polecam każdemu, kto interesuje się takimi tematami i chce pracować w branży.

Emilia

Fantastycznie, spełnił moje oczekiwania na 200%. Jest w nim zawarte dużo więcej niż się spodziewałam.

Joanna

Nie wiem czy da się dobrze opisać moja ulgę i radość po przerobieniu całego kursu. Ulgę oczywiście nie dlatego, że ciężko było przez niego przejść – wręcz przeciwnie! To był najlepszy kurs w moim życiu i żal mi, że to już koniec. Ulżyło mi, że tak dobrze mnie przygotował, że odpowiedział na tyle nurtujących pytań. To był wspaniały czas i mnóstwo wiedzy i energii przekazanych przez Agę 🙂 Powiem jedno: wykupiłabym go w ciemno jeszcze raz!

Natalia

Bardzo pozytywnie. Kurs jest praktyczny, zawiera dużo informacji, Aga mówi w bardzo zrozumiały sposób, podaje dużo przykładów, cały czas miałam poczucie, ze zależy jej na tym, żebym jak najlepiej wszystko zrozumiała i zapamiętała 🙂

Milena

Dużo wiedzy dzięki której nabrałam odwagi. Rzeczy, które wcześniej były straszne dla mnie przestały nimi być. Mogę śmiało polecić kurs wszystkim tym którzy chcą wejść w tą branże.

Anna

kurs jest świetny. jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na jego zakup. przekazałaś ogrom wiedzy dotyczący tej branży. dla osoby, która dopiero zaczyna w tej branży to wiedza bezcenna.

Patrycja

Cudownie było spotkać tyle wartościowych i inspirujących kobiet. Zarówno osoby, które prowadziły warsztaty jak i uczestniczki. Prawda jest taka, że zapisałam się na kurs aby zdobyć wiedzę głównie techniczną, a otrzymałam dużo dużo więcej np. aspekty psychologiczne. I teraz wiem, że moja szklanka nie może być pełna!

Natalia Kujawa

Przenigdy nie brałam udziału w takim kursie, który dostarcza tak szczegółowej wiedzy. Przez cały kurs czułam się zaopiekowana, prowadzona za rękę. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Dodatkowo ukończenie kursu nie wiąże się z tym, że coś się kończy, że teraz muszę już sama. Wiem i czuję to, że nie jestem sama. Nasza grupa zamknięta ma ogromną moc. Ten kurs daje konkretne narzędzie pracy.

Martyna

Kurs Architektury Porządku był moim ogromnym marzeniem. Od zawsze uwielbiałam organizować przestrzeń w swoim domu i w domach znajomych i rodziny, ale brakowało mi czegoś, co pozwoli działać w branży profesjonalnie. Agnieszka podeszła do tematu totalnie profesjonalnie, przedstawiła branżę od strony osoby w niej pracującej w taki sposób, że czuję się przygotowana, aby również świadczyć usługi declutteringu i organizacji przestrzeni. Kurs prowadzony jest przez Agnieszkę w jasny i zrozumiały sposób. Cenne jest również to, że Agnieszka pomimo wyczerpania tematu wciąż chce uzupełniać kurs o dodatkowe tematy, których potrzebują kursanci. Życzę wszystkim Kursantkom wielu sukcesów w branży, co nie będzie trudne do zrealizowania, bo z takim zapleczem merytorycznym nasz sukces jest murowany 🙂

Agnieszka Skrzypczak

Cały kurs był naprawdę bardzo ciekawą i wartościową przygodą (a właściwie jej początkiem). Otwiera oczy na wiele aspektów pracy związanej z declutteringiem i organizacją przestrzeni i dla osoby, która chce działać w tej branży, ale nie wie jak zacząć- ten kurs jest najlepszym startem. Masa konkretnej wiedzy, wskazówek, rad- solidny fundament do rozpoczęcia działania. Widać w tym kursie ogrom pracy i serca, które Aga włożyła w jego tworzenie.

Joanna

Będę się powtarzać, ale był rewelacyjny! Pełny merytorycznych treści i bardzo przydatnych materiałów i wskazówek. Tak naprawdę, to będę do tych materiałów jeszcze wiele razy zaglądać, bo jednokrotne przesłuchanie kursu jest w niektórych kwestiach niewystarczające i warto wrócić do danego tematu ponownie, za dzień lub dwa z tzw. „świeżą głową”. Naprawdę gorąco polecam!

Halina Piątkowska-Marciniak

Wspaniały początek czegoś pięknego w moim życiu. Kurs zawiera ogromną dawkę wiedzy jak i praktyki. Jestem pod ogromnym wrażeniem zawartości informacji jak i wiedzy w całym kursie. Cała platforma kursu łatwa w użyciu, treści czytelne i zrozumiałe. Kurs podzielony na moduły co ułatwia całą naukę, zawsze można wrócić do poprzednich modułów, wszystko jest oczywiście perfekcyjnie zorganizowane. Kurs jest w formie filmików jak i zawartości w pdf. Warsztaty – Wspaniale było spotkać i poznać Agnieszkę oraz Ole na żywo. Podczas warsztatów miałam również okazję poznać oraz posłuchać wspaniałych specjalistów panią psycholog Agnieszka Czajkowska, Marta Ossolińska od spraw Social Media, pani Ela z showroom PEKA oraz Foto Smolik który uwiecznił wszystko na aparacie. Wspaniałe doświadczenie podczas przerabianie kursu, uczestniczenie na warsztatach jak i realizacja prac domowych dała mi ogromną wiedzę, siłę i motywacje do tworzenia czegoś pięknego w moim życiu. Dziękuję za wszystko Agnieszka.

Iga Przybysz Waloszek

Kurs Architektura Porządku jest kompletny. Każdy kolejny moduł to kolejny etap wtajemniczenia (wprowadzenie, wiedza teoretyczna, tajniki social medaia i pracy z Klientem, prowadzenie firmy i praktyczne rady jak zacząć działać w branży) a wisienką na torcie są dwudniowe warsztaty, które dają mnóstwo energii i motywacji do działania. Aga i jej Ole są nieocenionym wsparciem.

Magdalena Kornacka

Jestem bardzo zadowolona ze swojej decyzji, kiedy podczas pierwszego webinaru dot. premiery kursu w ciągu tego wieczora zdecydowałam się, że tak kupuję kurs. Muszę go mieć 🙂 Uważam, że każda złotówka wydana na kurs jest tego warta. Widać ile pracy zostało włożone w przygotowanie modułów i wypełnienie ich treścią. Rewelacja! Nawet nie spodziewałam się, że tyle się dowiem. Dodatkowe materiały – bonusy – bardzo praktyczne i przydatne. Warsztaty – taka wisienka na torcie – przeżycie i możliwość poznania Was – Całego Zespołu niezapomniane. Dziękuję za Waszą pracę i wysiłek, bo widać, że w związku z kursem wykonujecie tytaniczną pracę – bo dzięki niej wiele z nas zyskało wiarę i siłę, którą dalej przekuwa w pracę, ale taką z której czerpie się 100% satysfakcji.

Marta Balcerak

Całe warsztaty określam słowem ZACHWYT i absolutny PROFESJONALIZM !! Zaskoczeniem było właściwie wszystko , ten weekend przerósł moje najśmielsze oczekiwania i wpisuję go w historię mojego życia jako przełom ! ♥️

Agnieszka Skrzypczak

Marta Balcerak